Kup mieszkanie na osiedlu Pod Dębami w Bielsku-Białej

Nowe Mieszkania pod dębami - Bielsko-Biała

Własne mieszkanie to chyba marzenie każdego z nas. Swoje cztery kąty, święty spokój, a do tego spokojna okolica, nowoczesne osiedle i sąsiedzi na poziomie. Czy można chcieć więcej? Nie, jeśli mowa o osiedlu Pod Dębami!

To kolejne nowe mieszkania w inwestycji Pod Dębami w Bielsku-Białej. Oferujemy szereg lokali, które wyróżniają się nowoczesnością i funkcjonalnością. To najlepsze mieszkania w Bielsku-Białej. Dlaczego?

Nowe mieszkania w inwestycji Pod Dębami – co musisz wiedzieć?

Osiedle Pod Dębami to kompleks 10 nowoczesnych, kameralnych budynków mieszczących się blisko centrum Bielska-Białej, przy ul. Lipnickiej. To mieszkania zlokalizowane w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zieleni, z dala od głównych ulic. Budynki są w niskiej zabudowie, charakteryzuje je wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Są niezwykle funkcjonalne, ekonomiczne, a przy tym eleganckie. Nowe mieszkania w inwestycji Pod Dębami liczą sobie 138 lokali mieszkalnych i 8 lokali usługowych.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkania Pod Dębami?

Do wyboru są różne lokale – od dwóch- po czteropokojowe, położone na parterze lub na wysokości od pierwszego do maksymalnie czwartego piętra. Każde mieszkanie posiada taras z ogródkiem lub balkon, a także komórkę lokatorską w podpiwniczonej części budynku, jak również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Całe osiedle będzie otoczone zielenią, kwiatami oraz krzewami. Teren inwestycji będzie ogrodzony, monitorowany i zamykany bramą na pilota. To doskonałe miejsce dla rodzin, par, a także singli.

Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, zapraszamy do kontaktu już dziś!

Share