O firmie JS INWESTOR

Nasza Misja

Odpowiadamy na potrzeby i marzenia współczesnego człowieka. Od kilku lat prężnie działamy w zakresie budownictwa mieszkaniowego na terenie Bielska-Białej, Andrychowa, Żywca i okolic. Wyróżnia nas przede wszystkim innowacyjność, stosowanie wygodnych, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań. Budowane mieszkania znajdują się w przyjaznej okolicy, a teren wokół nich jest zazieleniony i zadbany.

Stawiamy na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców i wysoki komfort użytkowania. Wszystko to jest realizowane dzięki naszemu doświadczeniu, dbałości o detale oraz wykorzystywaniu kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu budowane domy i mieszkania spełniają wszystkie potrzeby, zarówno osób samotnych, par, jak i rodzin z dziećmi. Inwestycje są realizowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, w bezpiecznej, spokojnej i przyjaznej okolicy.

 • Doświadczenie

  W budownictwie działamy już od wielu lat.

 • Profesjonalizm

  Cenimy sprawdzone rozwiązania.

 • Bezpieczeństwo

  W zakupie upragnionego mieszkania.

Kontakt z Nami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka Jawna, 43-300 Bielsko-Biała, Aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 215 NIP: 5472096375 REGON: 24955724. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@jsinwestor.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka Jawna. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

  Sylwia Pluta

  Agent JS Inwestor

  Biuro sprzedaży: 43-300 Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 220
  Pawilon 1, pokój 215, 1 piętro
  Telefon: +48 500 501 800
  Email: biuro@jsinwestor.pl

  Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego. Szczegóły w Polityce prywatności.