O firmie JS INWESTOR

Nasza Misja

Odpowiadamy na potrzeby i marzenia współczesnego człowieka. Od kilku lat prężnie działamy w zakresie budownictwa mieszkaniowego na terenie Bielska-Białej, Andrychowa, Żywca i okolic. Wyróżnia nas przede wszystkim innowacyjność, stosowanie wygodnych, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań. Budowane mieszkania znajdują się w przyjaznej okolicy, a teren wokół nich jest zazieleniony i zadbany.

Stawiamy na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców i wysoki komfort użytkowania. Wszystko to jest realizowane dzięki naszemu doświadczeniu, dbałości o detale oraz wykorzystywaniu kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu budowane domy i mieszkania spełniają wszystkie potrzeby, zarówno osób samotnych, par, jak i rodzin z dziećmi. Inwestycje są realizowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, w bezpiecznej, spokojnej i przyjaznej okolicy.

 • Doświadczenie

  W budownictwie działamy już od wielu lat.

 • Profesjonalizm

  Cenimy sprawdzone rozwiązania.

 • Bezpieczeństwo

  W zakupie upragnionego mieszkania.

Kontakt z Nami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka komandytowo-akcyjna, 43-300 Bielsko-Biała, Aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 215 NIP: 5472096375 REGON: 240955724. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@jsinwestor.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka komandytowo-akcyjna. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

  Sylwia Pluta

  Agent JS Inwestor

  Biuro sprzedaży: 43-300 Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 220
  Pawilon 1, pokój 215, 1 piętro
  Telefon: +48 500 501 800
  Email: biuro@jsinwestor.pl