Gdzie kupić nowe mieszkania w Bielsku-Białej?

Gdzie kupić nowe mieszkania w Bielsku-Białej

Sytuacja na rynku mieszkaniowym nie należy do najłatwiejszych. Wciąż jednak można znaleźć dobre lokalizacje w przystępnych cenach. Chcesz zamieszkać w stolicy Podbeskidzia? Podpowiadamy, gdzie kupić nowe mieszkania w Bielsku-Białej.

Bliskość gór, a jednocześnie tętniące życiem miasto, wiele terenów zielonych i dobra infrastruktura. To najważniejsze powody, dla których warto zamieszkać pod Szyndzielnią i Klimczokiem. Zapraszamy do poznania naszych najnowszych inwestycji.

Gdzie kupić nowe mieszkania w Bielsku-Białej? Apartamenty CityView pod lotniskiem

To nowoczesne mieszkania znajdujące się w pobliżu lotniska. Z okien roztacza się piękny widok na góry i miasto. Łatwo stąd dojechać do centrum. W 10-piętrowym budynku znajduje się 122 funkcjonalnych mieszkań. Dostępne są apartamenty o powierzchniach od 38 m2 do 102 m2. Na osiedlu znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego życia: sklepy, szkoły, przedszkola. Teren jest bezpieczny, zadbany i pełen zieleni.

Nowe mieszkania w Bielsku-Białej na Siewnej 2

Mieszkania zlokalizowane na ulicy Siewnej również zachwycają widokiem na góry. W czteropiętrowym budynku znajduje się 80 nowoczesnych apartamentów. Są to funkcjonalne mieszkania, o zróżnicowanej powierzchni. Każde z nich posiada balkon lub taras z ogródkiem. W budynku znajduje się dwie cichobieżne windy. Jest też parking oraz garaże podziemne. Każde mieszkanie ma komórkę lokatorską. Teren inwestycji jest kameralny oraz pełen zieleni. Bloki znajdują się bardzo blisko centrum miasta.

Jeśli nadal nie posiadasz swojego mieszkania, zobacz naszą ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś!

Share