Nowe mieszkania Bielsko – zamieszkaj Pod Dębami

Nowe Mieszkania pod dębami - Bielsko-Biała

Pod Dębami to nowe mieszkania Bielsko, które zatopione są w zieleni. Piękne otoczenie w połączeniu z dobrą komunikacją oraz atrakcyjnym designem budynków tworzy miejsce przyjazne do zamieszkania.

Nowe mieszkania Bielsko – ostatni etap inwestycji Pod Dębami

Budynki B1, B2 i B3 to nowoczesne, kameralne budynki zatopione w zielonej przestrzeni. Znajdują się przy ul. Lipnickiej – z bliskim dojazdem do centrum miasta. Ich atutem jest wysoki standard wykonania, zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz niska zabudowa. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni zaspokoją potrzeby potencjalnych mieszkańców.

W trzykondygnacyjnym budynku B1 powstanie 8 mieszkań oraz 4 lokale usługowe na paterze. Dzięki balkonom mieszkańcy będą mogli cieszyć się możliwością wyjścia na świeże powietrze. Nie zapomniano również o garażu podziemnym oraz rowerowni.

Czterokondygnacyjne budynki B2 i B3 łącznie zaoferują 18 mieszkań oraz po 2 lokale usługowe na parterze. Mieszkania na parterze mają mieć tarasy, natomiast na piętrach – balkony. Również w przypadku tych mieszkań przewidziano garaż podziemny oraz rowerownię. W budynku B2 przewidziano cichobieżną windę.

Budynki zatopione są w pięknym otoczeniu, z drzewami ozdobnymi i krzewami. W ten sposób inwestycja jest odizolowana od miejskiego życia i daje przestrzeń do wytchnienia. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany, z bramą zamykaną na pilota.

Jeśli nadal nie posiadasz swojego nowego mieszkania, zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Share