Osiedle Słoneczne – nowe mieszkania Bielsko na sprzedaż

Osiedle Słoneczne - nowe mieszkania Bielsko na sprzedaż - JS Inwestor

Osiedla Słoneczne to nowe mieszkania Bielsko na sprzedaż. Inwestycja dzięki doskonałej lokalizacji oraz oferowanym udogodnieniom zyskała popularność wśród osób poszukujących własnego „M”. Co może zaoferować Osiedle Słoneczne nowym nabywcom?

Nowe mieszkania Bielsko – Osiedle Słoneczne wita

Osiedle Słoneczne oferuje swoim nabywcom komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Atutem tej inwestycji są balkony oraz tarasy z przydomowymi ogródkami. Dzięki temu mieszkańcy mogą stworzyć idealne miejsce do odpoczynku na powietrzu. To taki własny kawałek strefy relaksu praktycznie bez konieczności opuszczania mieszkania.

W każdej klatce znajduje się tylko kilka mieszkań, dzięki czemu inwestycja zyskuje kameralny, rodzinny klimat. Takie rozwiązanie z pewnością docenią osoby, które stawiają na prywatność i przytulną atmosferę.

Zamieszkaj na Słonecznym Osiedlu

Nowe mieszkania w Bielsku zaprojektowano w taki sposób, aby mieszkańcy cieszyli się komfortem użytkowania oraz bezpieczeństwem. Obszar Osiedla Słonecznego jest monitorowany. Dodatkowym atutem jest wyposażenie terenu w plac zabaw oraz elementy małej architektury – wszystko to zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla zmotoryzowanych przewidziano indywidualne miejsca postojowe w garażu podziemnym, a także na parkingu zewnętrznym.

W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne podstawowe usługi oraz tereny zielone.

Jeśli nadal nie posiadasz swojego nowego mieszkania, zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Share