Nowe mieszkania Inwestycja Siewna – Bielsko-Biała czekają na Ciebie

Nowe mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała ul. Siewna

Nowe mieszkania Bielsko na Siewnej zachęcają nie tylko atrakcyjną lokalizacją. Oferują mieszkańcom szereg nowoczesnych udogodnień, które czynią codzienne życie prostszym.

Nowe mieszkania Bielsko – dlaczego warto zamieszkać na Siewnej?

W nowych mieszkaniach Bielsko na Siewnej mieszkańcy poczują się wyjątkowo. Jest to czteropiętrowy budynek wielorodzinny. Jego nowoczesna architektura doskonale wpisuje się w otoczenie. Inwestycja zlokalizowana jest w atrakcyjnym miejscu – u zbiegu ulicy Siewnej i Urodzajnej (dzielnica Złote Łany). Zaletą jest dogodne połączenie z centrum i innymi dzielnicami Bielska-Białej.

Z mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach mieszkańcy mogą podziwiać piękno otoczenia – w tym pasmo gór otaczające miasto. Znajduje się tutaj 80 nowych mieszkań Bielsko o różnym metrażu – od 29 do 86 mkw. Obiekt wyposażony jest także w cichobieżne windy osobowe.

Budynek został zrealizowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Elegancki design oraz doskonała jakość wykonania inwestycji sprawia, że jest to miejsce idealne dla wymagających mieszkańców. Wszystkie mieszkania są niezwykle funkcjonalne i zapewniają komfort użytkowania.

Atutem tej inwestycji są również balkony i tarasy z ogródkiem (w części mieszkań na parterze). Na mieszkańców czekają parkingi zewnętrzne, garaże podziemne, a także komórki lokatorskie.

Całość nowych mieszkań Bielsko mają okalać drzewa ozdobne wraz z krzewami. Dzięki temu inwestycja harmonijnie wkomponuje się w krajobraz.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Share