Kup mieszkanie na osiedlu Pod Dębami w Bielsku-Białej

Nowe mieszkania pod dębami - ul lipnicka - jsinwestor

Osiedle Pod Dębami znajduje się przy ulicy Lipnickiej w Bielsku-Białej. To kompleks nowoczesnym, komfortowych budynków wielorodzinnych. Mieszkania zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, są funkcjonalne. Na tę chwilę wolne lokale można znaleźć jeszcze w budynkach B4, B6 oraz B7 natomiast rozpoczęła się budowa budynków B8 i B9 z kolejnymi mieszkaniami czekającymi na swoich nabywców (zobacz tutaj). Na nowych właścicieli czekają nowe mieszkania dwu- lub trzypokojowe o różnych metrażach.

Lokale na parterze mają do dyspozycji taras oraz ogródek, na wyższych piętrach każde mieszkanie posiada balkon. W każdym budynku znajduje się winda oraz niezależna klatka schodowa. Na osiedlu znajduje się parking podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie w podpiwniczonych częściach budynków.

Samo osiedle jest strzeżone, monitorowane, zamykane bramą na pilota. Teren wokół inwestycji będzie odpowiednio, estetycznie zagospodarowany. Osiedle, choć znajduje się blisko centrum, jest odizolowane od hałasu wielkomiejskiego.

Share