Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera

Osoby, które zamierzają kupić własne „M”, zastanawiają się nad pewną kwestią. Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera? Może lepiej wybrać lokal z rynku wtórnego? Zazwyczaj jest to decyzja na wiele lat, dlatego też warto dobrze ją przemyśleć. Podpowiadamy, dlaczego lokum z rynku pierwotnego to lepsze rozwiązanie.

Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera? Poznaj plusy

Kupując mieszkanie od dewelopera, zyskujemy dostęp do bogatej oferty mieszkaniowej. Doskonałym przykładem takiej inwestycji jest CityView w Bielsku-Białej. Z okien tego przedsięwzięcia rozpościera się widok na miasto oraz góry. W ofercie mieszkaniowej dewelopera JSINWESTOR znajdują się zróżnicowane lokale. Idealne dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Bez trudu znajdą się mieszkania dopasowane do indywidualnych potrzeb nabywców.

Na korzyść zakupu od dewelopera przemawia to, że kupujący jest pierwszym właścicielem. Lokal jest czysty, świeży, niedawno oddany do użytkowania. To eliminuje konieczność przeprowadzania generalnego remontu. Wszelkie usterki są także usuwane jeszcze przed odbiorem kluczy. Mieszkanie jest gotowe do wykończenia i zamieszkania. To daje pełną swobodę aranżacji.

Mieszkanie od dewelopera to liczne udogodnienia. Firmy deweloperskie budują z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań. Standardem są wysokiej jakości technologie oraz proekologiczne materiały. Dzięki temu mieszkańcy mogą żyć komfortowo przez wiele kolejnych lat.

Mieszkanie od dewelopera to także niższe koszty dotyczące utrzymania nieruchomości. Jest to możliwe m.in. dzięki lepszej izolacji cieplnej, która obniża zużycie ogrzewania.

Jeśli nadal nie posiadasz swojego nowego mieszkania, zobacz naszą ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś!

Share