Nowe mieszkania – inwestycja CityView

Nowe mieszkania inwestycja Cityview - JsInwestor

Planujesz zamieszkać w Bielsku-Białej? Chcesz, aby z Twoich okien rozpościerał się widok na miasto i góry? Doskonale. Oto nowe mieszkania – inwestycja CityView to nowoczesny obiekt mieszkaniowy wielorodzinny. Dowiedz się, dlaczego warto zamieszkać właśnie w tym miejscu.

Nowe mieszkania – inwestycja CityView w Bielsku-Białej

CityView to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa. Ten wielorodzinny obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od lotniska w Bielsku-Białej. Z jej okien rozpościerać się będzie widok na miasto oraz góry. Z pewnością wielu przyszłych mieszkańców docenia dużą ilość zieleni wokół inwestycji.

Dogodna lokalizacja to także możliwość szybkiego dojazdu w dowolne miejsce w mieście. Ponadto położenie ułatwi wyjazd z Bielska-Białej na drogi wylotowe. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola oraz szkoły. Atutem tego miejsca jest także bliskość przystanku autobusowego – 50 metrów od inwestycji.

Zaprojektowany budynek ma 10 pięter, na których rozlokowano 122 przestronne mieszkania. Każdy z nich ma funkcjonalny układ. Lokale mają powierzchnię od 38 mkw. do 102 mkw. Znajdą się więc tutaj mieszkania: dla singli, par oraz rodzin z dziećmi.

Podczas realizacji inwestycji CityView zastosowano nowoczesne, sprawdzone technologie. Obiekt powstaje na bazie wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Jest dopracowany w każdym detalu – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.  Nowoczesna architektura i przestrzenne wnętrza tworzą przytulne mieszkania, w których chce się przebywać.

Aktualne informacje na temat inwestycji znajdziesz w naszej ofercie: Nowe mieszkania – Siewna 2

Jeśli nadal nie posiadasz swojego nowego mieszkania, zobacz naszą ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś!

Share