Inwestycja Pod Dębami – nowe mieszkania na sprzedaż

Nowe mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała Pod Dębami ul. Lipnicka

Inwestycja Twoich marzeń, czyli nowe mieszkania Pod Dębami

Własne cztery kąty to nie tylko spora wygoda, oszczędność pieniędzy w przyszłości, ale i chyba marzenie większości z nas. Nic więc dziwnego w tym, że nowe mieszkania powstają w całej Polsce. Nową i godną zauważenia inwestycją jest osiedle Pod Dębami zrealizowane przez naszą firmę. To kompleks 10 eleganckich, nowocześnie wykonanych budynków zlokalizowanych w spokojnej okolicy, ale niedaleko centrum Bielska-Białej. Są to domy wykonane według najnowszych trendów, bardzo eleganckie, a przy tym kameralne wygodne i co najważniejsze – gotowe do zamieszkania.
Każdy z budynków liczy sobie po trzy piętra, co łącznie daje 15 mieszkań. Sprawia to, że nowe mieszkania będą charakteryzować się bardzo swojską atmosferą. Niektóre z budynków posiadają również lokale usługowe. Nasze mieszkania na sprzedaż są bardzo funkcjonalne, przystosowane do potrzeb nowoczesnych rodzin, par, a nawet singli. Każdy w nich odnajdzie coś idealnego dla siebie – czy to powierzchnię, czy lokalizację czy modny design.

Mieszkania na sprzedaż w doskonałej okolicy

Osiedle Pod Dębami położone jest w idealnym miejscu. Okolica jest spokojna, zielona, nieco oddalona od centrum miasta, ale bardzo dobrze z nim skomunikowana. Można szybko dojechać do pracy, szkoły czy w interesach, a jednocześnie odetchnąć od hałasu i tłumów miasta, nie przenosząc się na dalekie peryferia. Otoczenie nowych mieszkań Pod Dębami także nie pozostawia nic do życzenia – teren jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony, nie brakuje zieleni – krzewów, kwiatów i drzew. Całość zapewni idealną atmosferę do codziennego życia, pracy i odpoczynku.
Każde nowe mieszkanie na sprzedaż posiada od 35 do 63 metrów kwadratowych. W apartamentach znajdują się balkony, a mieszkania na parterze są wyposażone również w tarasy z przydomowymi ogródkami. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji także miejsca w piwnicach oraz parking. Całość odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Łączy kameralną atmosferę z nowoczesnym stylem w dobrej okolicy!

Szczegółowe informację wraz z listą dostępnych mieszkań znajdziesz w opisie naszej inwestycji Pod Dębami. Zapraszamy

Share