Domki nad Jeziorem – Żywiec

Domki nad Jeziorem – Żywiec
Sprzedane!

Opis Inwestycji

Dom o konstrukcji drewnianej, wykończony, ocieplony, kryty blachą w kolorze wiśniowym, z pełnym węzłem sanitarnym (wodociąg i kanalizacja), kuchnia i łazienka przygotowane do tzw. “białego montażu”, z kompletną instalacją elektryczną i oświetleniem. Kompleks położony w niezwykle malowniczym zakątku Jeziora Żywieckiego wpisuje się w tradycyjną zabudowę okolic zalewu z charakterystyczną trójkątną formą domów.

Oferujemy Państwu możliwość notarialnego, hipotecznego zakupu gruntu wraz z domem typu BRDA. Każdy dom zlokalizowany jest na odrębnej działce wydzielonej geodezyjnie (własna księga wieczysta), otoczonej szpalerem krzewów, zapewniającym prywatność i spokój.

Rzuty Mieszkań

Wszystkie domki zostały sprzedane.

Wizualizacje / Zdjęcia

Lokalizacja

Lokalizacja

Inwestor

JS Inwestor Sikora Sitarz Spółka Jawna

Biuro Sprzedaży Mieszkań

43-300 Bielsko-Biała
Al. Armi Krajowej 220
Pawilon 1 pokój 215, 1 piętro

Czytaj Więcej

Kontakt

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka Jawna, 43-300 Bielsko-Biała, Aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 215 NIP: 5472096375 REGON: 24955724. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@jsinwestor.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z JS INWESTOR Sikora Sitarz Spółka Jawna. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

    Share

    Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego. Szczegóły w Polityce prywatności.